• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Oranlar Nakliyat

firma adresi

Adres :

Tandoğan Mahallesi Yerel Sokak 10 Ankara » Sincan
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Oran
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (554) 591 03 64

reklam logosu
  • firma instagram

Oranlar Nakliyat işletmesi olarak siz müşterilerimize Ankara ili Sincan ilçesinde güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet karşısında her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. Bu olumlu geri dönüşler her zaman bizleri çok mutlu etmekte ve sunduğumuz meslek özelinde teşvik etmektedir. İşletme olarak öncelikle adreslerinize gelerek tüm eşyalarınızı teknolojik makinelerimiz ve deneyimli çalışanlarımız ile paketlemekteyiz. Bu paketleme işlemini uygularken genellikle havalı ambalajlar kullanmaktayız. Ayrıca sunulan hizmet esnasında kullandığımız kamyonetlerin tente iç kısımları köpükler ve yumuşak zeminler ile kaplanmış durumdadır. Bu sayede nakliye esnasında gelebilecek her türlü darbeye karşı eşyalarınız sağlama alınmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız asansörler sayesinde eşyalarınız en ufak bir zarar görmeden ve çok hızlı bir şekilde adreslerinizden kamyonetlere yüklenmekte ve yeni adreslerinize gidildiği zaman yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın nakliye hizmeti özelinde çok deneyimli kişilerden oluştuğu için sunulan hizmetin kalitesi en yüksek seviyelerde kendisine yer bulmaktadır. Ayrıca işletme olarak yeni adreslerinize nakliyesini sağladığımız eşyaların evlerinize yerleştirilmesini de istediğiniz dizayna göre yapmaktayız. Bu sayede evinizin içinde ağır olan eşyalarınızı yerleştirme zahmetinden kurtulmuş olmaktasınız. Sunulan nakliye hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatlar sizlere sunulmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Ankara nakliyat sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR