• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ordu Anadolu Asansörlü Evden Eve Taşıma

Adres :

Şarkiye Mahallesi Fatma Hatun Sok. No./b 47 Altınordu Ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Ergen

E-Posta Adresi :

gonul.52can@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 851 53 03

Whatsapp 2:

0 (536) 851 53 03

Ordu Anadolu Asansörlü Evden Eve Taşıma

Ordu Anadolu Asansörlü Evden Eve Taşıma ailesi olarak nakliyat sektöründe hizmet yapmak için yola çıkmış olan firmamız, gerçekleştirmiş olduğu tüm hizmetlerde kuruluş gününden bugüne kadar ki olan tüm süreç içerisinde yalnızca müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmiştir.

Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmesi sayesinde ise hem teknolojik anlamda hem de çalışma gücü anlamında en gelişmiş firmaların başında gelmeyi başarmıştır. Ordu Anadolu Asansörlü Evden Eve Taşıma kuruluş günlerinde sahip olduğu bir miktar sermaye sayesinde günümüzde taşımacılık sektörünün öncü firması, bu sektöre ismini altın harfler ile yazdırmayı başaran tek firma haline gelmiştir.

Ordu Anadolu temizlik olarak hizmet verdiğimiz seçenekler oldukça geniştir. Eşyalı veya eşyasız ev temizliği, ofis temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, bahçe temizliği, fabrika temizliği, havuz temizliği gibi ihtiyaç duyulacak bütün temizlik gereksinimlerine Orddu şehrinde en kaliteli çözümleri üretiyoruz. İsteklerinize son derece önem veriyor, beklentilerinizi karşılamak adına mekanlarınızda en ideal temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz yürütüyor kimi zaman sizler sevdiklerinize vakit ayırırken bizler hanelerinizi dilediğiniz hijyene kavuşturuyoruz kimi zaman yeni mekanlarınızı güvenle yerleşebileceğiniz temizliğe ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR