• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzunoğlu Nakliyat

Adres :

Orhan Nebi Sokak No : 16 Daire : 18 Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Uzunoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 229 12 21

Yaptığımız işlerle tercih edilen Ordu evden eve nakliyat sektöründe Uzunoğlu Nakliyat olarak birmilyonnokta.com sitesinde nakliyede siz değerli müşterilerimizin isteği üzerine yardıma her daim hazırız. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilecek adrese ulaştırıyoruz. Sorunsuz ulaştırma için tüm önlemleri alarak müşterilerimizin isteğini gerçekleştirmekteyiz.

Bizlere başvuran her müşterilerimiz için özel bir taşıma planı hazırlanarak sahip olduğunuz adrese ulaştırmak adına elimizden gelen en iyi çözümleri sizlere sağlıyoruz. Taşıma sürecinde nakliyesi gerçekleşen eşyalarınız çalışma arkadaşlarımız ve usta şoförlerimiz sayesinde gelişmeye devam ediyoruz. Özel taşıma planı ile eşya türüne, sayısına, ağırlığına göre ve nakliye için istenilen araçlara kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen tüm imkanlarımızı sunarak şehir içinde ve şehirlerarasında Uzunoğlu Nakliyat olarak sigortalı taşımacılıkta bir numara olma yolunda, ayrıca güvenli bir şekilde asansörlü taşımacılıkla, evden başka bir eve eşyalarınızı üstün koruma sağlayarak işinde ustalaşmış, tecrübe ve dikkat sahibi olan çalışanlarımız sayesinde taşıma işlemleriyle siz müşterilerimiz daima bizlerden memnun kalacaklar.

Uzunoğlu Nakliyat olarak gerçekleştirdiğimiz her nakliyede profesyonel işler çıkararak tercih edilen bir firma olmaya devam ediyoruz. Sağladığımız her işlerde müşterilerimizin güvenine, maliyetine uygunluğuna dikkat edilerek anlaşmalar sağlanmaktadır. Bunun dışında sorunsuz bir nakliyat gerçekleştirmek adına yürüttüğümüz her çalışmalar firma bünyesinde bizleri daha çok geliştirmektedir. Tüm işimizi saygı ve sevgi çerçevesinde yaparak gelişmeye devam etmeyi hedeflemekteyiz.

BENZER FİRMALAR