• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Orkide Hair Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Asiye İmamoğlu -fatma Durgut

reklam logosu
  • firma instagram

Dış görünüşümüz için saçlarımızın ve yüz hatlarımızın bakımlı, güzel, estetik bir görünüme sahip olması büyük bir öneme sahiptir. Geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde bu önem korunmuş ve yaşam standartlarının yükselmesi ile birlikte uygulanan girişimlerde artmıştır. Yapılan bu girişimler insan sağlığı ile alakalı olduğu için profesyonel kişi ve kurumlarca sağlanmalıdır. Bizlerde Orkide Hair Beauty olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Orkide Hair Beauty olarak Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Bursa kuaför alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci hizmetleri vermekteyiz.

İşletmemizde sizlere saç bakımı, saç kesimi, saç tasarımı, saç modelleme, makyaj, oje, kaş tasarımı, manikür, pedikür ve diğer estetik operasyon işlemleri konusunda hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken sağlık açısından tehdit oluşturmayan, kaliteli, estetik ve güzel sonuçlar veren bakım ürünlerini kullanarak hizmetler vermekteyiz. Alanında profesyonellik eğitimini almış, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile sizlere bu güzellik ve estetik bakım hizmetini vermekteyiz. Orkide Hair Beauty olarak gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR