• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ortaklar Çiftliği Ahlat Adaklık Kurbanlık

firma adresi

Adres :

Tahtı Süleyman Mahallesi Bitlis » Ahlat
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Orakçı - Zekai Gözel - Mete Gözel
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 612 39 25
firma wp

Whatsapp 2:

0 (505) 647 13 67
firma wp

Whatsapp 3:

0 (506) 912 16 20

Yıllardır küçükbaş ve büyükbaş kurbanlıkların satışı ve kesimi alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Ortaklar Çiftliği Ahlat Adaklık Kurbanlık, birmilyonnokta.com sitesinin önemli üyelerinden bir tanesidir. Firmamızın en büyük amacı, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için durmadan çalışıyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve geniş hayvan yelpazemiz ile her ihtiyacınıza uygun kurbanlık hayvanı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bitlis hayvancılık sektöründe yer alan firmamız, bölgenin önde gelen firmalarından biridir. Tüm hayvanlarımız veteriner kontrolünden geçmiş olup, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yetiştirilmektedir. Her bütçeye uygun kurbanlık hayvan alternatifleri sunuyoruz. Kurbanlık ihtiyaçlarınızı firmamızdan kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Eğer isterseniz deneyimli kasaplarımız tarafından kurbanlarınız hijyenik ve usulüne uygun olarak kesilecektir.

Firmamız, Kurban Bayramı’nı veya özel adak günlerinizi sorunsuz ve huzurlu bir şekilde geçirmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. İslami usullere uygun olarak kurbanlık kesimlerinizi dilediğiniz zaman firmamıza yaptırabilirsiniz. Besi çiftliğimizde her çeşit kurbanlık hayvanı bulabilirsiniz. Koyun, kuzu, koç ve dana gibi birçok hayvan çeşidini sizlere sunuyoruz. Hayvanlarımızın et verimi oldukça yüksektir. Yüksek verimli kurbanlıklar için sizler de besi çiftliğimizi tercih edebilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilir ya da çiftliğimize uğrayabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun seçenekleri sunacağız. Sizleri de en kaliteli kurbanlık ve adaklıklar için firmamıza davet ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar