• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bitlis Pasaport Pizza

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Songül Yaşar

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Bitlis Pasaport Pizza ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden müşterilerimize ulaşmaktayız. Pizza, lezzetiyle hemen hemen herkes tarafından seviliyor. Farklı malzemelerle hazırlanan pizzalar özen ve emek istiyor. Bitlis Pasaport Pizza olarak bizler de lezzetli pizza çeşitlerini değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bitlis fast food sektöründe severek tercih edeceğiniz pizzalar sizin için özenle hazırlanıyor.

Fast food sektöründe bulunduğumuz süre içerisinde değerli müşterilerimiz için hizmet geliştirmesi yapmış bulunmaktayız. Pizza çeşitlerimizin yanında hamburger çeşitlerimiz ve tatlı çeşitlerimiz de özenle hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Uygun fiyatlı menülerimiz arasından istediğiniz menüyü tercih edebilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Bitlis merkezde bulunan fast food adresimize gelerek keyifli vakit geçirebilir, siparişlerinizi buradan alabilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz adrese kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Verilen siparişler ücretsiz kargo hizmetiyle adrese teslim edilecektir.

Pizza, hamburger ve tatlı çeşitlerimiz özenle hazırlanarak servis edilmektedir. Bizler, bilgi ve birikim sahibi ekibimizle doğru ve güvenilir çalışmalarla hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz işletmemizde değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmakta, %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Kendimizi geliştirerek her zaman daha iyi hizmetle müşterilerimizi karşılamaktayız. Her bütçeye uygun menü ve ürünlerimizle müşterilerimizi karşılamaya devam etmekteyiz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, pizza ve hamburger lezzetini tatmak için Bitlis Pasaport Pizza’yı tercih edebilirsiniz. Bizler, güler yüzlü ve işini özenle gerçekleştiren ekibimizle sizleri en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR