• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oses Çiğköfte Alanya Oba Mahallesi

Adres :

Oba Mahallesi Fidanlık Caddesi Özkozan Apartmanı No 83/d Alanya Antalya ( Devlet Hastanesi Yanı ) Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Mert

E-Posta Adresi :

silaozcc07@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (551) 020 63 35

Çiğköfte kültürümüz 4000 yıllık bir geçmişe sahiptir ve bu geçmiş tarihi kral Nemrut’a kadar dayanmaktadır. Bu meşhur lezzetin hikâyesi şu şekilde anlatılmaktadır. Kral Nemrut, Hz. İbrahim’ in tek tanrıya yani Allah’ a inandığı için onu yakmak ister. Bu yüzden krallığındaki tüm odunları toplatır ve çok büyük bir ateş çemberi oluşturur. Bu emri verirken dağda av yapan bir avcı bundan habersiz avını yapıp evine döner. Eşi durumu avcıya söyler ve ateş yakamayacaklarını kralın tüm odunu toplattığını anlatır. Avcı avın etini pişirmeden iyice döver üzerine bulgur, biber, tuz ve diğer baharatları atarak iyice yoğurur ve bunun sonucunda çiğköfteyi yaptığı rivayet edilir. Bizde Oses Çiğköfte Alanya olarak siz değerli müşterilerimize bu kültürümüzü yaşatmaktan büyük onur duymaktayız.

Oses Çiğköfte Alanya olarak Alanya Çiğköfte sektöründe değerli bir yere sahibiz ve bu değerin korunması ve yükseltilmesi konusunda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok büyük önem arz etmektedir.

Çiğköftelerimizi en kaliteli etlerden, en taze baharat ve sebzelerden imal etmekte ve siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmete ulaşmasında büyük çaba sarf etmekteyiz. Güler yüzlü çalışanlarımız ile bu memnuniyet oranını en üst seviyeye çıkararak Oses Çiğköfte markamızı dünya standartlarında bir marka haline getirme hedefindeyiz.

Eğer sizlerde kültürümüzün bir kaynağı olan Oses çiğköfteyi tatmak isterseniz Alanya şubemizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR