• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Osmaniye Göktuğ Vinç Platform

firma adresi

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi 8526. Sokak No : 14 Osmaniye » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muharrem Küpeli
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 276 31 10

reklam logosu

Vinç kiralama hizmetleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Osmaniye Göktuğ Vinç Platform, yılların verdiği tecrübeyle hizmetinizdedir. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesine uygun bir şekilde siz değerli müşteri hizmetlerini sunmaktadır. Güçlü ve dayanıklı vinç makinelerimizle, en zorlu projeleri bile daha kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Osmaniye vinç kiralama sektöründe yer alan firmamız, en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen firmalar arasında önemli bir konumdadır. Saatlik vinç kiralama, günlük vinç kiralama, haftalık vinç kiralama ve haftalık vinç kiralama gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Vinçlerimizin tamamını düzenli bakım ve onarımlardan düzenli olarak geçiriyoruz. Bu sayede vinç kullanımı esnasında oluşabilecek güvenlik risklerini en aza düşürmeyi başarıyoruz.

Firmamız alanında uzman ve deneyim sahibi personel kadrosuyla hizmet vermektedir. Üstelik bu hizmetlerimizi uygun bir fiyata temin edebilirsiniz. Bütçe dostu vinç platform kiralama hizmetlerimiz için firmamızla bağlantı kurmanız yeterli olacaktır. Vinçlerimiz sayesinde, işlerinizi daha kolay sonuca ulaştırabilirsiniz. Vinç işletmeciliği konusunda profesyonel bir hizmet sunan firmamız, önemli avantajlı teklifler sunmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Detaylı bilgi almak için, vinç kiralama hizmetlerini başlatmak için bizi arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için, en güvenilir ve en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Sizleri de firmamıza davet ediyor ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmaya bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR