• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Osteobalans Fizyoterapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Yılmaz

  • firma instagram

Sağlık dolu günler için her daim hizmete hazır merkezimiz Osteobalans Fizyoterapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi birmilyonnokta.com ailesinde yerini almıştır. Sağlıklı bir hayat sürmeniz için alanında uzman ekibimiz eşliğinde vücudunuz için gerekli her türlü terapi ve tedavinin uygulandığı merkezimizde hizmetinizdeyiz.

Fizyoterapi ve egzersizi birleştiren kurumumuz Hatay sağlık sektöründe çığır açarak, herkesin hak ettiği sağlıklı yaşamı ayağınıza kadar getirmiştir. Uzman fizyoterapist ve Osteopatımız ve Pilates Eğitmenimiz tarafından hazırlanan ve uygulanan, fiziksel durumunuza en uygun tedavi ve egzersiz programları ile sağlığınıza kısa sürede kavuşmanız ve korumanız sağlanmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerin başında osteopati, manuel terapi ve fizyoterapi gelmektedir. Ortopedik rehabilitasyon hizmetimiz ile bel, boyun, sırt, omuz, kalça, diz ve çenede meydana gelen sakatlıklar ya da ağrıların tedavisi yapılmakta, skolyoz, kifoz gibi omurga problemleri sebebi ile oluşan duruş bozukları tedavi edilmektedir. Nörolojik rehabilitasyon sayesinde inme, MS, yüz felci, vertigo, migren ve sinir problemlerinin çözümü sağlanmaktadır. Pediatrik rehabilitasyon ile çocuklarımızda görünen rahatsızlıklar, solunum rehabilitasyonu ile de astım, bronşit, KOAH gibi hastalıklar tedavi edilmektedir. Ayrıca uzay terapi, pilates, klinik masaj, kupa, graston masajı, kinesiotaping, kişiye özel egzersiz programlarımız ve özel hemşirelik hizmetlerimiz de bulunmakta, ihtiyaçlarınız uzman ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

Sağlığınızın en büyük önceliğimiz olduğu merkezimizde herkesin sağlıklı bir hayat sürmesi adına canla başla çalışmaktayız. Haydi sizde sağlıklı bir hayata ilk adımınızı atın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR