• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Hakan Çekici & Ağır Ticari ( Ümraniye Acil Oto Kurtarıcı )

Adres :

Esenkent Mahallesi Amir Sokak No: 13 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metehan Yadikar - Şaban Balatacı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 662 90 56

Whatsapp 2:

0 (555) 628 27 45

Whatsapp 3:

0 (536) 288 31 31

Ağır vasıtalı araçlar başta olmak üzere araç kurtarma ve çeki hizmetleri konusunda, alanında tecrübe sahibi deneyimli firmamız Oto Hakan Çekici & Ağır Ticari birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Günümüzde özellikle ticari ve ağır vasıta araçların yolda kalma durumlarında büyük maddi kayıplar yaşanarak, işlerin aksamasına neden olmaktadır. Yakıt sorunları, tekerlerin havasının bir sebepten inmesi, motor aksamında oluşabilen teknik sorunlar, su kaynatma ve kazalar gibi birçok nedenden dolayı yolda kalmış olan araçlar konusunda tecrübe sahibi firmamız, eşsiz hizmetleri ile acil seçenekler sunmaktadır.

İstanbul yol yardım alanında hizmet veren firmamız, şehir içi ve yakın bölgelere geniş çeki hizmetleri ağı sunmaktadır. Yol yardım ve araç kurtarma işlemleri konusunda çekirdekten yetişen uzman personellerimiz sayesinde, araçlarınıza konumlarında müdahalelerde bulunularak güvenle yola dönmeniz sağlanmaktadır. Yürüyen aksamında sorun olan veya seyir etmesi tehlikeli olan araçlarla ilgili çeki işlemi gerçekleştiren firmamız, dilerseniz sizi en yakın anlaşmalı yetkili servise, dilerseniz de sizlerin istediği başka bir konuma yönlendirerek kalıcı çözümler sunmaktadır.

Şeffaf fiyat, doğru hizmet politikamız kapsamında en kaliteli yol yardım deneyimini, bütçenizi aşmayacak en doğru fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Ağır araç taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız Oto Hakan Çekici & Ağır Ticari, Ümraniye ticari araç taşımacılığının en önde gelen adresi konumunda bulunmaktadır. Yaygın hizmet ağımız ve sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ışığında, hizmetlerimize devam ediyoruz.

istanbul sancaktepe alo oto kurtarma,istanbul sancaktepe oto kurtarma hizmeti,istanbul sancaktepe oto kurtarma firması,istanbul sancaktepe ağır vasıta yol yardım firması,istanbul sancaktepe şehirler arası oto kurtarıcı,istanbul sancaktepe acil yol yardım firması,istanbul sancaktepe 7/24 oto çekici firması,istanbul sancaktepe 7/24 oto kurtarıcı hizmeti,istanbul sancaktepe hasarlı araç taşımacılığı,istanbul sancaktepe 7/24 yol yardım firması,sancaktepe alo oto kurtarma,sancaktepe oto kurtarma hizmeti,sancaktepe oto kurtarma firması,sancaktepe ağır vasıta yol yardım firması,sancaktepe şehirler arası oto kurtarıcı,sancaktepe acil yol yardım firması,sancaktepe 7/24 oto çekici firması,sancaktepe 7/24 oto kurtarıcı hizmeti,sancaktepe hasarlı araç taşımacılığı,sancaktepe 7/24 yol yardım firması,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR