• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Klinik Özel Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Karabulut

Oto Klinik Özel Servis olarak İstanbul-Avcılar da hizmet vermekte olupmekanik tamir bakım onarım,şanzıman bakımı onarımı,araç üstü disk taşlama,fren tamiri bakımı onarımı,ön takım tamiri,oto ekspertiz,oto check up,bilgisayarlı arıza tespiti,muayene öncesi hazırlık,anahtar teslim hasarlı araç tamiri,7/24 oto yol yardım vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR