• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Ünal Total Auto Care

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi 164/1 Kars Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünsal Karabulak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 554 13 05

Whatsapp 2:

0 (542) 554 13 05

Oto Ünal Total Auto Care

Motor Bakımı, Periyodik Bakımı, Yağ Değişimi, Rot Ayarı, Balans Ayarı, Tüm Araçların Bakım Ve Onarımı Olarak 25 Yıldır Kars Merkez de Hizmet Vermekteyiz.

Otomotiv sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır.Oto Ünal Total Auto Careolarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız.Oto Ünal Total Auto Careolarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Oto Ünal Total Auto Careolarak vizyonumuz ise bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, geçmişteki başarılarımızı örnek alarak firmamızı daima daha ileri bir pozisyona taşımak ve çağdaş Türkiye’mizde otomotiv sektöründe örnek ve kaliteli işleri ile anılan önder kuruluşlardan biri olarak varlığımızı hakkımızla sürdürmektir. Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR