• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Otomer Oto Kurtarma ( Ataşehir Oto Kurtarıcı )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Evmez

  • firma fb

Aracınızla yolda kaldığınız zaman stres yapmanıza gerek kalmıyor. Çünkü Otomer Oto Kurtarma ailesi olarak aracınızı kurtarıyoruz. Yol yardım hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak ve adres belirtmek oluyor. Ekibimiz, şehrimizde bulunan tüm yol bilgisine detaylı olarak sahip. Bulunduğunuz adrese kısa süre içerisinde ekibimiz geliyor ve ihtiyacınız olan hizmeti veriyor. Yolda kalmak her ne kadar rahatsız edici bir durum olsa da artık stres yapmanıza, çaresiz hissetmenize gerek kalmıyor. Alanında uzman ekibimizle İstanbul yol yardım sektöründe çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Şehrimizin trafiği oldukça yoğun... Bu yoğun trafikte hem kısa sürede işlerinizi halletmek hem de aracınızla daha fazla sorun yaşamak istemiyorsanız firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Ekibimiz, detaylı yol bilgisi sayesinde bulunduğunuz adrese kısa süre içerisinde gelecek, aracınızı tamir ve bakım için istediğiniz adrese taşıyacaktır. Aracınızla yoldayken lastiğiniz zarar görebilir. Ekibimiz, tam donanımlı aracımızla bulunduğunuz adrese gelerek aracınızın lastiğini değiştirecek, yola devam etmenizi sağlayacaktır. Aracınızın yakıtı bittiğinde, motoru arızalandırıldığında ekibimiz gerekli önlemleri alarak aracınızı istediğiniz adrese teslim edecek. Eğer anlaşmalı bir firmanız yoksa aracınızın tamir ve bakımı için kendi firmamıza aracınızı getirerek gerekli işlemleri başlatıyoruz.

Aracınızı güvenle ekibimize teslim edebilirsiniz. Tam donanımlı firmamız sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaya gayret ediyoruz. Yolda kalma problemi yaşadığınız an gün ve saat fark etmeden firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR