• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Otostop Ayvalık Tostçusu

Adres :

150 Evler Mahallesi 29 Mayıs Caddesi Ataürk Bulvarı 418-3 Armutçuk Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercüment Aydoğan & Esra Aydoğan

E-Posta Adresi :

ayv_ercu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 266 04 15

Balıkesir fast food sektörüne yeni bir soluk getiren Otostop Ayvalık Tostçusu olarak, müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için hizmet kalite standartlarımızı her geçen gün arttırarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Menümüzde yer alan geniş ürün seçeneklerimiz ile her damak tadına hitap edebilmeyi amaçlamaktayız. Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeler kaynağı belli, kaliteli ve sağlıklı malzemeler olup, kesinlikle dondurulmuş gıda kullanmamaktayız.

Güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnun kalacakları bir hizmet sağlayarak, her zaman tercih edilen bir restoran olmayı hedeflemekteyiz. İş yoğunluğu içinde yemek için vakit ayırmada zorlanan kişiler için kolay, lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktayız. Menümüzde Türk damak tadının en sevilen lezzetleri arasında yer alan kokoreçten, zengin tost çeşitlerine, et döner, tavuk dönerden aperatiflere, ızgara köfte, sucuk ekmek ve daha birçok fast food ürünümüzle her yaştan müşterimizin damak tadına hitap etmekteyiz.

Ürünlerimizi kalitesinin yanında uygun fiyatlarla da sunarak, farklı kesimlerden müşterilerimize ulaşıp, her geçen gün daha da büyüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetlerini çok önemsiyor ve onlardan gelen destekle hizmet kalitemizi sürekli arttırıyoruz. Müşterilerimizin akıllarında hiçbir soru işareti olmadan gönül rahatlığı ile tüketebilmeleri için kaliteden asla ödün vermiyoruz. Sektörde sahip olduğumuz birikimi en iyi şekilde hizmetlerimize yansıtarak, Balıkesir’li müşterilerimiz için sürekli gelebilecekleri bir restoran haline geldik. Lezzetli, sağlıklı ve doyurucu bir öğün için sizleri de Otostop Ayvalık Tostçusu’na bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR