• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Otoyol Sürücü Kursu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Beste Aydoğan -yavuz Aydoğan

  • firma instagram

Trafikte araç kullanabilmek için ehliyet belgesi sahibi olmak yasal bir zorunluluktur. Kişilerin ehliyet alabilmesi için belli sınavları geçmeleri ve başarılarını kanıtlamaları gerekir. Milli Eğitim bakanlığınca yapılan sınavlar için sürücü kursları aracı konumdadır. Bu yüzden de yeni ehliyet sahibi olmak isteyen bütün bireylerin sürücü kursuna kayıt yaptırması gerekir. Doğru sürücü kursu tercihi adayların kısa sürede başarıya ulaşmalarını sağlar. Amasya merkezde faaliyet gösteren Otoyol Sürücü Kursumuz ile uzun yıllardır bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyor, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışıp kursiyerlerimizin ehliyet sahibi olmasına aracılık ediyoruz.

Ehliyet, diğer adıyla sürücü belgesi gerek sınavları gerekse içerikleriyle sürekli güncellemelere maruz kalmaktadır. Dolayısıyla adayların en güncel prosedürler eşliğinde sınavlara hazırlanmaları, kuralları ve trafik eğitimini almaları gerekir. Kursumuz Amasya eğitim alanında dinamik kadrosuyla ehliyete dair en güncel gelişmeleri, yasal ve mevzuatla alakalı düzenlemeleri yakından takip etmekte, kursiyerlerimizi en güncel şekilde hazırlamaktadır. Her biri deneyimli, tecrübeli kadromuz pedagoji sahibi eğitmenlerimiz kişiye özel programlar belirlemekte, teorik ve pratik direksiyon sınavları için adaylarımızı en iyi şekilde hazırlamaktadır. Bu da bizi başarı oranı en yüksek sürücü kursu haline getirmektedir.

Sürücü belgeleri farklı sınıflarda olmakta, araç gruplarına göre şartları bulunmaktadır. Bu yüzden de adayların kullanacakları araçlara göre sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir. Kursumuz geniş eğitimci kadrosu ve araç kadrosuyla hemen bütün sürücü belgesi türleri için adayları hazırlamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR