• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öykü Rent A Car

Adres :

Yeni Mahallesi Tusan Sokak Merkez/nevşehir Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Gül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrah.gul5051@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 401 23 80

Whatsapp 2:

0 (542) 401 23 80

Nevşehir’in Merkez ilçesi üzerinden merkez faaliyetlerini yürütmekte olan Öykü Rent A Car firması olarak bizler Nevşehir Merkez’de araç kiralamak isteyen siz müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vermek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun süreden beri Nevşehir rent a car sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak bizler araç kiralama firmasından beklenen hizmetleri tek bir çatı altında en kaliteli şekilde sizlerle buluştururken aynı zamanda kiralama hizmetlerinde de yüksek kalite standartları ile her geçen gün daha da geliştirdiğimiz hizmetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Kurumsal firma güvencesini yanınızda hissedeceğiniz hizmetlerimizde geniş araç filomuzun sağlamış olduğu seçim olanakları ile birlikte hizmet kalitesinde büyük avantajlar yakalayarak kiralık araçlara sahip olmanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Merkez ilçesinde almış olduğunuz araçları sizlere kolaylık olması adına Nevşehir’in pek çok noktasında teslim edebiliyor ya da bizlere tekrar geri ulaştırmanızı da mümkün hale getirebiliyoruz. Son derece güvenli bir şekilde yürüttüğümüz araç kiralama hizmetlerimiz sonrasında hiçbir şekilde ekstra masraflarla karşılaşmadan 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir deneyimi de yaşamanızı mümkün hale getiriyoruz.

Siz müşterilerimizin araç kiralama hizmetlerinden beklediği tüm talepleri bir arada sunmaya özen gösteren bizler taleplerinize en uygun çözümleri üretmeyi de sürdürüyoruz. Araç kiralamada sizleri yenilikçi bir anlayışla hizmet veren firmayla buluşturmak adına filomuzda farklı özelliklere sahip araçlara da yer veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR