• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Ökmenler Ahşap ve Çatı Market

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Ökmen - Fatih Ökmen - Sami Ökmen

reklam logosu
  • firma fb

Öz Ökmenler Ahşap ve Çatı Market olarak Adana-Yüreğir de hizmet vermekte olupahşap ,çatı market ürünleri ,parke ,demir profil ,çatı malzemeleri,orman ürünleri,inşaatlık kereste vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Merkez Şube : Polis Okulu Keresteciler Sit. Levent Mah. 1831. Sokak No: 8 / A Yüreğir / Adana
Şube 1 : Akçatekir Mahallesi Toros Caddesi No: 229 Belediye Karşısı Pozantı / Adana
Şube 2: Hüseyin okan Merzeci Mah.97093 Sokak No: 1 Toroslar / Mersin
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR