• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Şanlı Evden Eve Nakliyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ömer Atalay

Öz Şanlı evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe 10 senedir hizmet veren firmamız, siz müşterilerimize en uygun, kaliteli, ekonomik nakliye hizmeti vermek için çabalamaktadır.Öz Şanlı evden eve nakliyat ve taşımacılık

Biliyoruz ki günümüzde eşya almak bir ev kurmak oldukça zor ve maddi olarak da külfetlidir. Tabii ki bu kadar para harcanarak ve özenle seçilerek alınan eşyalarınızı yeni evinize de en sağlam ve bir çizik dahi olmadan taşıtmak istiyorsunuz. İşteÖz Şanlı evden eve nakliyat ve taşımacılıkolarak bizler bunun bilincinde ve bu yükümlülüğü ve sorumluluğu alabilecek kapasitede bir firmayız.

Eşyalarınız ekspertiz elemanımız tarafından yapılan tespit sonucunda eşyalarınızın kapasitesine uygun araç ayarlandıktan sonra personelimiz tarafından naylon ambalajlarla sarılarak ambalaj yapılır. Marangozumuz Tepe mobilyadan ayrılma bir personelimizdir. Yatak odası, vestiyer, kitaplık, beyaz eşyalar olmak üzere demonte hale getirilir. Sonrasında tüm eşyalarınız itina ile evden eve taşıma yapacak kamyonumuza istiflenerek yola çıkmak üzere hazırdır.

Şehirler arası nakliyat işlerinizde Axa Sigorta poliçeniz araç çıkmadan sizlere teslim edilir ve araç yola çıkar. En kısa zamanda yeni evinize gelen aracımız yine eşyalarınızı yükleyen personelimiz tarafından oda oda dizayn edilerek monte edilmesi gereken eşyalarınız monte edilerek teslim edilir. Olası bir hasara karşı kontrol edildikten sonra eğer bir problem yoksa elemanlarımız ayrılır. İşteÖz Şanlı evden eve nakliyat ve taşımacılıkolarak çalışma şeklimiz ve personelimizin sizlere yaklaşımı böyledir.

Kaliteden ödün vermeden şehiriçi nakliyat Kayseri de sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız. Evden eve nakliye hizmetlerimizin yanısıra ofis, büro, iş yeri ve kurum taşımacılığı konusunda da hizmet vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR