• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Tadım Yufka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sametcan Atseven

birmilyonnokta.com üyesi Öz Tadım Yufka olarak sizlere alışveriş sektöründe hizmet vermekteyiz. Fabrika üretimlerinin giderek artması ürünlerdeki kaliteyi ve lezzeti daha fazla düşürmüştür. Hem kullanılan katkı malzemeleri hem de üretim biçimleri itibarıyla sağlığa da etkisi göz ardı edilemez. Bu nedenle doğal ve el yapımı ürünlere yönelmek he zaman için daha karlıdır. Biz firma olarak bu amaçla üretim yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz doğal ve geleneksel yöntemlerle hazırlanmaktadır ve ev yapımı gibi tazedir. Unlu ürünlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize sağlıklı bir şekilde beslenebilmeleri için bolca seçenek sunuyoruz. Uygun fiyatlandırmamız sayesinde tüm ürünlerimiz herkese hitap etmektedir. Hem taze hem organik hem de uygun fiyatlı sunduğumuz bu ürünlerimizden yararlanmak isteyen pek çok insan bizi tercih etmektedir.

İstanbul alışveriş sektöründe giderek daha çok insan doğal ürünlere yönelmeye başladı. Bu doğal ürünlerin başında unlu ürünler gelmektedir. Biz firma olarak bu hizmeti sunarken hijyen kurallarına özel ehemmiyet gösteriyoruz. Tüm imalatımız son derece titiz bir şekilde yürümektedir. İnsan sağlığı için tehlikeli olabilecek hiçbir girişimde bulunmuyoruz.

Sizlere çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Günün her saati taze bulabileceğiniz yufka ve kadayıf satışımız bulunmaktadır. Ev yapımı gibi doğal olan erişte ürünlerimiz sizlere farklı bir lezzet sunmaktadır. Köy ekmeği ve lor peyniri çeşitlerimizin yanı sıra doğal tereyağı siparişlerinizi de almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR