• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ozan Yemek Üretim

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Yeme içme eğlence sektöründe faaliyet gösteren Ozan Yemek Üretim olarak birmilyonnokta.com üyesi bulunmaktayız. Catering sektöründe önemli bir tedarikçi konumundayız. Toplu yemek imalathanemizde müşterilerimiz için en lezzetli yemekleri yapmaktayız. Günümüz şartlarında toplu yemek seçeneği çok cazip gelmektedir. Fabrika ve atölyelerdeki çok sayıda çalışanın iaşesi için toplu bir şekilde sipariş geçmek daha avantajlıdır. Bu nedenle catering firmaları bugün sektörün büyük bir kısmına yemek sağlamaktadır. Biz firma olarak müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyoruz. Mutfak üretimimizde işinin ehli personel ile ürettiğimiz yemekler size ev yemeklerini aratmayacaktır. Her bakımdan memnun kalacağınız menülerimiz ile birçok farklı çeşit yemeği bir arada sunuyoruz.

İstanbul catering sektörünün önemli bir oyuncusu konumundayız. Bir hayli geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Sektörde bu denli tercih odağı olmamızın sebebi yemeklerimizi özenle hazırlamamız ve müşterilerimize memnuniyet esaslı bir hizmet sunmamızdır. Mutfağımızda tüm hijyen kurallarına uygun bir şekilde üretim yapmaktayız. Tüm personelimiz temizlik konusunda fazlasıyla bilinçli hareket etmektedir.

Özel günlerinize ve organizasyonlarınıza özel toplu yemek siparişlerini almaktayız. Pişirme aşaması boyunca sizlerin memnun kalacağı lezzeti yakalamaya çalışmaktayız. Ev ve iş yerlerine sulu yemek tedariki sağlamaktayız. Yemek fabrikamızın her türlü mevzuata uygun şekilde üretim yaptığını belirtmek isteriz. Düğün nişan veya özel toplantılar için bizimle iletişime geçerek toplu yemek siparişi vermeniz halinde tamamen sizlerin tercihine göre yemekler hazırlamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR