• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özcan İklimlendirme

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şeyma Kirman

  • firma instagram

Mersin teknik servis alanında çalışan firmamız Özcan İklimlendirme kaliteli hizmetleri ile birmilyonnokta.com bünyesinde çalışan başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Uzun sektörde bulunarak edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizle sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Alanında uzman çalışan kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımızla sizler için kat kaloriferleri kurulumu, kombi bakımı, petek temizleme, klima montajı, beyaz eşya teknik bakımı ve onarımı, iklimlendirme sistemi, klima bakımı gibi pek çok hizmeti profesyonel şekilde veriyoruz.

Düzenli yapılması gereken bakım ve onarımlarınız için bizi tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bize ulaşmanız dahilinde kısa sürede istediğiniz adrese gelerek bakım, onarım ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Peteklerinizi ekipmanlarımız yardımıyla detaylı şekilde temizleyerek daha iyi ısıtmalarını ve bozulmamalarını sağlıyoruz. Klima ve kombilerinizi en iyi şekilde montaj yaparak herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz.

Beyaz eşyalarınızda bir sorun yaşamanız durumunda sorunu tespit ederek kısa sürede çözüyoruz. Bu sayede yenisini almak yerine tamir ettirerek tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunarak da sizlere yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa ve daha iyi şekilde bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve iş yerimizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. Sizleri güler yüzle karşılayarak ihtiyacınıza yönelik hizmetten avantajlı tekliflerimizle yararlanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için her zaman elimizden geleni yapıyoruz.

mersin akdeniz sanica kombi yetkili servisi,
mersin akdeniz sanica kombi servisi,
mersin akdeniz en yakın sanica kombi servisi,
mersin akdeniz en iyi sanica kombi servisi,
mersin akdeniz sanica kombi tamiri,
mersin akdeniz sanica kombi bakımı,
mersin akdeniz sanica kombi onarımı,
mersin akdeniz sanica kombi tamircisi,
mersin akdeniz sanica kombi bakım onarım,
akdeniz sanica kombi yetkili servisi,
akdeniz sanica kombi servisi,
akdeniz en yakın sanica kombi servisi,
akdeniz en iyi sanica kombi servisi,
akdeniz sanica kombi tamiri,
akdeniz sanica kombi bakımı,
akdeniz sanica kombi onarımı,
akdeniz sanica kombi tamircisi,
akdeniz sanica kombi bakım onarım,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR