• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özdemir Halı Yıkama

firma adresi

Adres :

Mustafa Kemal Mahallesi Simge Sokak No : 81/17 Manisa » Turgutlu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Özdemir
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 581 22 17

reklam logosu
  • firma instagram

Halı yıkama alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Özdemir Halı Yıkama, birmilyonnokta sitesinin önemli üyelerinden bir tanesidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvenle, sizlere halı yıkama hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamızın temel prensibi, her daim müşteri memnuniyeti ilkesine göre hareket etmektir. Firmamız, kendini sürekli geliştirmekte olup yenilikçi teknolojilerle yıkama işlemlerini yerine getirmektedir.

Manisa halı yıkama sektöründe yer almakta olan firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle en çok tercih edilen öncü firmalardan biridir. Sunduğumuz önemli hizmetlerden bazıları ise şunlardır; halı yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama, yatak baza yıkama gibi birçok hizmetimiz firmamız bünyesinde mevcuttur. Bu önemli hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, alanında deneyimli ve profesyonel olan bir ekiple temizlik işlemlerini yerine getirmektedir. Temizlik işlemlerinde kullandığımız araç ve gereçler en kaliteli ve son teknolojiye sahip ürünlerdir. Bu sayede, temizlik işlemlerimiz kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Uygun fiyat politikası sunan firmamız, kaliteli temizlik anlayışıyla her zaman hizmetinizdedir. Bütçe dostu fiyatlarla halılarınız yepyeni bir görünüme kavuşacaktır. Koltuklarınızdaki inatçı lekeleri çıkarmak için en doğru adres firmamız olacaktır.

Halı yıkama firmamız ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Detaylı bilgi almak için, temizlik işlemlerini başlatmak için bizi arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle en kısa süre içerisinde temizlik işlemlerine başlıyor ve bitiyoruz. Kaliteli temizlik için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR