• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özden Gözlük Mühendislik Optik Sanayi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Özden

  • firma fb
  • firma instagram

Özden Gözlük Mühendislik Optik Sanayi firmamız Kayseri Melikgazi’de bulunmakta olup uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle aktif rol almaktadır. Firma olarak insan sağlığının en önemli kalemlerinden birisinde faaliz. Göz, insanın kâinatın güzelliklerini, sevdiklerini görmesini sağlar. İletişim kurmasına olanak verir. Fakat kimi zaman doğuştan kimi zamansa sonradan çeşitli görme bozuklukları oluşabilir. Bu duruma günümüz teknolojisiyle oldukça iyi çözümler sunulabilmektedir. Gözlük, lens gibi ürünler kişilerin çok daha rahat ve iyi görmelerini sağlamakta, yaşam standartlarını yükselterek daha aktif, daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Gözlükler sadece daimî göz rahatsızlıklarında değil güneşli havalarda, sisli havalarda da görüş mesafesini artırmakta, gözlerin zarar görmesini önlemektedir. Bu amacı sağlayan güneş gözlükleri dünya genelinde en çok tercih edilen gözlük türleri olmaktadır. Firmamız Kayseri sağlık sektörünün öncüsü olarak gerek numaralı, numarasız gözlüklerde gerek güneş gözlüklerinde marka değeri kazanmış, her geçen gün daha geniş kitlelere hizmetlerini ulaştırmaktadır. Üstelik firmamız gözlüklerden çok daha yeni nesil ürünler olan lensler konusunda da üst düzey çözümlere imza atmakta, her seferinde beklentilerinizin çok daha üzerinde sonuçlar üretmektedir.

Firma olarak optisyen ve gözlük alanında dünyanın ve ülkemizin en seçkin markalarıyla iş birliği yapıyor, çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede her ihtiyaca uygun, her zevke hitap edebilen, her bütçeye uygun gözlük, gözlük camı, lens satışı yapabiliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar