• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Ay Sanat Kursu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günay Demirtaş

Eğitim insanlığın gelişimi için en temel gereçlerdendir. Eğitimsiz bir millet geleceğe uyum sağlayamaz. Ancak insan olarak sanatsal aktivitelere de ihtiyaç duymaktayız. Sanatsal aktivitelerle de ruhumuzu doyurmaktayız. Bu sanatsal aktiviteleri gerçekleştirebilmek için eğitim alabileceğimiz veya uygulama yapabileceğimiz kurumlara ihtiyaç duymaktayız. Özel Ay Sanat Kursu olarak bizler sizlere bu hizmetleri sunmaktayız.

Özel Ay Sanat Kursu Kocaeli ilinin Derince ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Kocaeli eğitim sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlerin sanatsal aktivitelerinizi gerçekleştirebilmeniz için uygun ortamları sağlamakta, öğrenmeniz içinde eğitmenlerimiz ile kurslar vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde kullanılan ürünlerimizi kaliteli malzemelerden seçmekteyiz. Bu sayede yüksek memnuniyet oranı yakalamaktayız. Çalışan eğitmenlerimiz alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlardır. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde sanatsal aktiviteler öğrenmek istiyorsanız veya sanatsal aktivitelerinizi yapabileceğiniz kurumlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Özel Ay Sanat Kursu iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Özel Ay Sanat Kursu olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de kurumumuza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR