• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özel Görükle Sağlık Kabini

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Kılıçaslan - Tuğçe Özmen

  • firma instagram

Bursa sağlık alanında faaliyet gösteren Özel Görükle Sağlık Kabini olarak en önemli ihtiyacınız olan medikal alanda hizmet veriyoruz. İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu en çok dikkat edilmesi gereken bir bölüm olan sağlık müdahalelerinin uzmanlar tarafından uygulanması önem arz eder.

Hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Doktorların reçete ettiği enjeksiyon, pansuman, kan şekeri ve tansiyon takibi gibi hizmetleri hastaneye gitmenize gerek kalmadan sağlık ekibi olarak biz yürütüyoruz. Evde sağlık hizmetlerimizle yaşlı ve muhtaç olan kişilerin bakım ve tedavilerine yardımcı oluyoruz. Hemşirelik hizmetinin gerektiği her zaman bize ulaşarak profesyonel servislerimizden yararlanabilirsiniz. Serum ve sonda takma, kulak yıkama, kan grubu öğrenme, dikiş atma ve alma, hızma ve küpe için delme işlemleri ayrıca gebelik testi gibi işlemlerinizi sağlık kabinimizde yaptırabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu olarak tüm tedavi ve müdahale için gereken medikal ürün ve cihazlarımız bulunmaktadır. Sağlık hizmetinin size özel olarak evinizde yapılmasını ve mahremiyetinizin daha fazla sağlanması adına evde sağlık hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz. Sağlık uygulamaları için sağlık kadromuzu konusunda eğitimini almış uzman kişilerden kuruyoruz. Sağlık ihmale gelmez ihtiyacınız olduğunda her zaman uzmanı olduğumuz konularda yardımcı olmak için bekleriz. Evinizin en yakınında bulunduğumuz için uzaktaki hastaneye aldığınız randevunuzu beklemek yerine bizi tercih ederek zaman kaybetmezsiniz. Sağlığınızı önemsiyoruz ve sağlıklı hizmetler veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR