• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Hilal Sağlık Kabini Evde Sağlık Hizmetleri

Adres :

Hamidiye Mahallesi Girne Caddesi Baki Sokak No: 2 / A İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Demirtaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 368 58 04

Covid ve tüm testler mevcuttur.

İstanbul medikal ve tıbbi cihaz temini için en geniş seçenekleri sizlere sunan illerden biridir. Bu nedenle bu sektör içerisinde İstanbul’da açılmış olan firmamız, hem bu alanda en kaliteli markalara daha yakın bir pazar içerisinde olmuş hem de daha fazla kişiye medikal ve tıbbi cihaz ulaştırmıştır.

Sunmuş olduğumuz hizmetler kurulduğumuz günden itibaren giderek artmaya devam etmiş ve bu alanda en profesyonel düzeyde hizmet sunabileceğimiz bir düzeye gelmiştir. İstanbul içerisinde sonda takma hizmeti ve tırnak çekimi hizmeti veren merkezimiz de evde bakım hizmetini de sizlere sunmaktayız. Kulak yıkama gibi duyma sinirlerinin aktif hale gelmesi konusunda önemli bir yere sahip olan bu hizmeti de sizlere sunmaktayız. Uzmanlar eşliğin de verilen bu hizmetimiz sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam kalitesine kavuşabilirsiniz.

İstanbul içerisinde pansuman hizmeti veren ekiplerimiz, dikiş atma ve alma, kulak delme işlemi de yapmaktadır. Bu işlemler basit işlemler gibi görünseler de, dikkat titizlik ve steril ekipman gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak için tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlik altında, dikkatli bir şekilde bu işte uzman kişiler tarafından yapmaktayız.

Evde bakım hizmeti veren firmamız istediğiniz hizmetleri uygunluk durumuna göre sizlere evde de sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman gözeten bir firma olarak sizlere bu eşsiz hizmeti de sunmaktayız.

kağıthane özel sağlık kabini, kağıthane sağlık kabini, kağıthane en yakın sağlık kabini, kağıthane açık sağlık kabini, kağıthane 7/24 açık sağlık kabini, kağıthane evde sağlık hizmetleri, kağıthane evde hemşire hizmeti, kağıthane özel sağlık hizmeti, kağıthane özel evde sağlık hizmetleri, istanbul kağıthane özel sağlık kabini, istanbul kağıthane sağlık kabini, istanbul kağıthane en yakın sağlık kabini, istanbul kağıthane açık sağlık kabini, istanbul kağıthane 7/24 açık sağlık kabini, istanbul kağıthane evde sağlık hizmetleri, istanbul kağıthane evde hemşire hizmeti, istanbul kağıthane özel sağlık hizmeti, istanbul kağıthane özel evde sağlık hizmetleri şişli özel sağlık kabini, şişli sağlık kabini, şişli en yakın sağlık kabini, şişli açık sağlık kabini, şişli 7/24 açık sağlık kabini, şişli evde sağlık hizmetleri, şişli evde hemşire hizmeti, şişli özel sağlık hizmeti, şişli özel evde sağlık hizmetleri, istanbul şişli özel sağlık kabini, istanbul şişli sağlık kabini, istanbul şişli en yakın sağlık kabini, istanbul şişli açık sağlık kabini, istanbul şişli 7/24 açık sağlık kabini, istanbul şişli evde sağlık hizmetleri, istanbul şişli evde hemşire hizmeti, istanbul şişli özel sağlık hizmeti, istanbul şişli özel evde sağlık hizmetleri beşiktaş özel sağlık kabini, beşiktaş sağlık kabini, beşiktaş en yakın sağlık kabini, beşiktaş açık sağlık kabini, beşiktaş 7/24 açık sağlık kabini, beşiktaş evde sağlık hizmetleri, beşiktaş evde hemşire hizmeti, beşiktaş özel sağlık hizmeti, beşiktaş özel evde sağlık hizmetleri, istanbul beşiktaş özel sağlık kabini, istanbul beşiktaş sağlık kabini, istanbul beşiktaş en yakın sağlık kabini, istanbul beşiktaş açık sağlık kabini, istanbul beşiktaş 7/24 açık sağlık kabini, istanbul beşiktaş evde sağlık hizmetleri, istanbul beşiktaş evde hemşire hizmeti, istanbul beşiktaş özel sağlık hizmeti, istanbul beşiktaş özel evde sağlık hizmetleri beyoğlu özel sağlık kabini, beyoğlu sağlık kabini, beyoğlu en yakın sağlık kabini, beyoğlu açık sağlık kabini, beyoğlu 7/24 açık sağlık kabini, beyoğlu evde sağlık hizmetleri, beyoğlu evde hemşire hizmeti, beyoğlu özel sağlık hizmeti, beyoğlu özel evde sağlık hizmetleri, istanbul beyoğlu özel sağlık kabini, istanbul beyoğlu sağlık kabini, istanbul beyoğlu en yakın sağlık kabini, istanbul beyoğlu açık sağlık kabini, istanbul beyoğlu 7/24 açık sağlık kabini, istanbul beyoğlu evde sağlık hizmetleri, istanbul beyoğlu evde hemşire hizmeti, istanbul beyoğlu özel sağlık hizmeti, istanbul beyoğlu özel evde sağlık hizmetleri

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR