• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özel Medikalp Sağlık Kabini

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cansu Altuntaş

  • firma fb

Sağlığınız için neler yapıyorsunuz? Sağlığınızla alakalı ufak sorunlar yaşadığınız zaman, pansuman yaptırmanız gerektiği zaman ya da iğnenizi yaptırmanız gerektiği zaman çok uzağa gitmenize gerek yok. İstanbul sağlık sektöründe verdiğimiz hizmetle sağlığınızı korumanız için yanınızda oluyoruz. Özel Medikalp Sağlık Kabini olarak, Esenyurt üzerinde bulunan sağlık kabinimizde hastalarımızın ihtiyaçlarına cevap buluyoruz. Çoğu hasta, hastanelerin uzak olduğunu düşünerek sağlığını geri planda tutmakta veya bazı sorunlar yaşamaktadır. Oysa Esenyurt halkı için durum artık çok kolay. Sağlık kabinimizde verdiğimiz hizmetlerle sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz.

Hiç beklenmedik bir anda yaşayacağınız olay sonucunda acil müdahaleye ihtiyaç duyarsanız ekibimiz yardımınıza koşmaya hazır. Tüm ekipmanlarımızla olaya müdahale ederek gerekli önlemleri alıyoruz. Aynı zamanda yapılması gereken pansumanları, iğneleri ve takılması gereken serumları biz hallediyoruz. Herhangi bir enfeksiyon karşısında gerekli testleri yaparak müdahale ediyoruz. Sünnet, kulak temizleme, gebelik ve bebek izlenimi, tansiyon ve şeker ölçümü gibi uygulamaları yapıyoruz. Tüm bu hizmetler, alanında uzman ekibimiz tarafından sizlere sunuluyor. Üstelik bu hizmetleri verirken sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz ve yüksek rakamlardan kaçınıyoruz.

Sağlık hekimi ve hemşirelerimizle birlikte sizlere verdiğimiz bu hizmetler tamamen sağlığa uygun, titiz ve güvenilir ortamda verilmektedir. Her zaman sizlerin sağlığını ön planda tutarak hareket ediyoruz. Güler yüzlülüğümüzle, samimiyetimizle ve saygımızla Özel Medikalp Sağlık Kabini ailesi olarak 7/24 her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR