• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Tınaztepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taylan Nedim Aktaş

Özel Tınaztepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği implant tedavisi, kanal tedavisi ve diş çekimi olarak İzmir Buca da hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Özel Tınaztepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği firmamız bünyesinde çalışan her personelin gerekli eğitimleri almış olması ve vermiş olduğumuz hizmetler de istenilen tüm tecrübeleri göstererek en hızlı ve doğru çözümleri oluşturması amacıyla personel seçimine ekstra özen gösteriyoruz. Oluşturduğumuz hizmet sistemi sayesinde müşterilerimize en hızlı dönüşü sağlayarak tüm acil ve ihtiyaç duyulan hizmetleri sağlıyoruz. Özel Tınaztepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği firmamız kurulduğumuzdan bu yana değişmeyen kalitesi ile ağız ve diş sağlığı sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR