• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özer Köfte Salonu 1

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Uğur Özer
Özer Köfte Salonu 1 olarak : alo peket yemek siparişi, fast food sandaviç,ızgara çeşitleri Çorum merkezde hizmet vermekteyiz.
Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde yemek sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.
Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Özer Köfte Salonu 1 firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR