• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgen Oto Çekici

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Özgen

Oto çekici adı verilen hizmet, arıza veya kaza ile karşılaşmış araçların bulunduğu noktadan güvenilir bir şekilde yine güvenilir bir noktaya çekilmesi için verilen hizmettir. Bu hizmetin gerçekleştirilmesi için özel olarak üretilmiş güvenlik araçları kullanılır. Bu araçlar oto çekici olarak adlandırılır ve belirli yetkilere sahip lisans sahibi işletmeler tarafından kullanılabilir. Örneğin, Giresun Bulancak ilçesinde sizlere yol yardım hizmeti sunabilmek için Özgen Oto Çekici işletmesi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Özgen Oto Çekici işletmesi olarak Giresun yol yardım sektörü içerisinde öncelikle Bulancak ilçesinde daha sonrasında ilin her noktasında hizmet veriyoruz. Son teknoloji ve donanımlar ile hazırlanmış araçlarımız sayesinde kentin istenilen her noktasında kaza veya arıza gibi noktalarda firmamıza ulaşarak yardım talep edebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak hizmet veren firmamız profesyonel şoför kadromuz sayesinde oto kurtarma işlemlerinizi sorunsuz ve güvenilir bir yapı ile sağlamaktadır.

Firmamız üzerinden hizmet almak istediğinizde, haftanın istediğiniz günü 24 saat boyunca tek bir telefon etmeniz yeterlidir. Hatta WhatsApp iletişim hattı üzerinden bize ulaşarak, konum bildirimi gerçekleştirebilir ve size ulaşmamızı bekleyebilirsiniz. Şoförlerimiz ve uzmanlarımız tarafından size bildirilen noktalara riayet etmeniz sayesinde aracınızda farklı bir sıkıntı ile karşılaşmadan kolayca çözüm elde edebilirsiniz. Size ulaşan kurtarıcı araçlarımız bulunduğumuz noktadan en güvenilir noktaya aracınızın ulaştırılmasını sağlayacaktır. Bu kapsamda isterseniz otopark ve oto servis hizmet noktalarına ulaştırarak aracınız kurtarılacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR