• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgür Danışmanlık

Adres :

Avrupa Konutları Ataköy Ofis Rezidance No 8/1 Kat 8 Daire 85 Çoban Çeşme Yanyol Cad Ataköy İstanbul .. İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

ozgur_balta79@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 079 80 52

Günümüzde birçok farklı konuda artık profesyonel destek almak olmazsa olmazlarımız arasına girmiş durumdadır. Bu yüzden yurt dışı seyahatleri, bu süreçte nasıl bir yol izlenmesi gerektiği, oraya taşınma işlemleri, yasalardaki sorunlar gibi birçok neden sizlerin özgürce yaşamasına engel koyan ve bu iş için gerekli olan cesareti gösterememenize yol açan bir süreci beraberinde getirmektedir. İşte bu süreci sonlandırmak ve gerekli olan profesyonel danışmanlık hizmetlerini sizlere sunarak, sizlere özgür bir yaşamın kapılarını aralamaktayız. Özgür Danışmanlık olarak sizlerde bu konudaki ihtiyaçlarınızı bizlerden alabilirsiniz.

Özgür Danışmanlık olarak İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, güvenilir, yasalara uygun, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul danışmanlık alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizlerde bu konuda gerekli olan tüm hizmeti alabilirsiniz.

Ofisimizde sizlere yurtdışına çıkış için gerekli süreç, oturma izinleri ve bu konularla ilgili olarak davetiye gönderme, depozit işlemleri, özel sağlık sigortası, oturma izni, çalışma izni, ülke giriş-çıkış izinleri, e-randevu talebi, öğrenci olarak kayıt işlemleri gibi birçok farklı alandaki hizmeti sizlere ulaştırmaktayız. Eğer bu konuda profesyonel desteğe ihtiyacınız var ise Özgür Danışmanlık olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR