• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özlem Kasabı & Izgara Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Sakın

  • firma fb
  • firma instagram

Balıkesir’in gözde işletmelerinden biri olan Özlem Kasabı Izgara Salonu birmilyonnokta.com ile iş birliğinde bulunarak lezzetlerimizi herkese tanıtma yönünde büyük bir adım atmış bulunmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimizin damak zevki göz önünde bulundurularak sağlık ve hijyen koşullarında yemeklerimiz hazırlanmaktadır. Ayrıca şarküteri ürünleri sunduğumuz işletmemiz, müşterilerimiz tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için özellikle hazırlanan ızgara ve türevlerini özenle ve dikkatle hazırlıyor, hijyen koşullarına en yüksek seviyede dikkat ediyoruz. Kilo ile et ve kıyma satışı yapan işletmemiz, sipariş de almaktadır. Köfte, karışık ızgara, kuzu pirzola ve toplu yemek siparişi alarak özel günlerinizde de özenle yanınızda oluyoruz. Şiddetle tavsiye edilen işletmemiz siz değerli müşterilerimiz için her gün daha yeni ve daha kaliteli ürünler sunmaktadır.

Tadı damağınızda kalacak ürünlerimizin siparişlerini özenle hazırlarken paket siparişleri de özenle ve sıcak şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Balıkesir restaurant sektörünün en iyi ismi olan firmamız siz değerli müşterilerimize lezzetli yiyecek içecek servisi yaparken en güvenli gıdaları sizlere sunuyoruz. Et siparişlerini sizlerin istekleri doğrultusunda özenle seçerek sizlere ulaştırıyoruz. Kilo ile satışlarımızı da hizmetinize sunuyoruz. İşletmemizde tükettiğiniz, eve ve iş yerinize sipariş verdiğiniz her ürün bizlerin kontrolünden geçerek kalite ve sağlık açısından en yüksek seviyede sizlere ulaştırılmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemli olmakla beraber, her ürünümüz bizim profesyonelliğe attığımız bir imzadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar