• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özlem Kasabı & Izgara Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Sakın

Balıkesir’in gözde işletmelerinden biri olan Özlem Kasabı Izgara Salonu birmilyonnokta.com ile iş birliğinde bulunarak lezzetlerimizi herkese tanıtma yönünde büyük bir adım atmış bulunmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimizin damak zevki göz önünde bulundurularak sağlık ve hijyen koşullarında yemeklerimiz hazırlanmaktadır. Ayrıca şarküteri ürünleri sunduğumuz işletmemiz, müşterilerimiz tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için özellikle hazırlanan ızgara ve türevlerini özenle ve dikkatle hazırlıyor, hijyen koşullarına en yüksek seviyede dikkat ediyoruz. Kilo ile et ve kıyma satışı yapan işletmemiz, sipariş de almaktadır. Köfte, karışık ızgara, kuzu pirzola ve toplu yemek siparişi alarak özel günlerinizde de özenle yanınızda oluyoruz. Şiddetle tavsiye edilen işletmemiz siz değerli müşterilerimiz için her gün daha yeni ve daha kaliteli ürünler sunmaktadır.

Tadı damağınızda kalacak ürünlerimizin siparişlerini özenle hazırlarken paket siparişleri de özenle ve sıcak şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Balıkesir restaurant sektörünün en iyi ismi olan firmamız siz değerli müşterilerimize lezzetli yiyecek içecek servisi yaparken en güvenli gıdaları sizlere sunuyoruz. Et siparişlerini sizlerin istekleri doğrultusunda özenle seçerek sizlere ulaştırıyoruz. Kilo ile satışlarımızı da hizmetinize sunuyoruz. İşletmemizde tükettiğiniz, eve ve iş yerinize sipariş verdiğiniz her ürün bizlerin kontrolünden geçerek kalite ve sağlık açısından en yüksek seviyede sizlere ulaştırılmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemli olmakla beraber, her ürünümüz bizim profesyonelliğe attığımız bir imzadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR