• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özlems Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Eren - İlknur Demir

Günümüzde genç, güzel ve sağlıklı görünmek önemli bir konu haline gelmiştir. Firmamız da bu güzellik ve sağlık yolculuğunda siz değerli müşterilerine hizmet vermek için kurulmuştur. Kurulduğu günden beri sektördeki birçok yeniliğe hizmet sunan firmamız; Osmaniye güzellik merkezi sektöründe müşteri memnuniyetini öncelikli hedef edinerek bakım ve güzellik sektöründe uluslararası üst düzey uygulamaların daima takipçisi olmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan aldığımız eğitimlerle ve alanında uzman kadromuzla son teknolojik cihazları kullanarak siz misafirlerimize en iyi ve en etkin yöntemlerle hizmet vermekteyiz.

Firmamızda alanında uzman estetisyenler tarafından bakım, güzellik ve sağlıklı yaşam adına yaptığımız uygulamalar şunlardır:

Bel, basen, kalça gibi vücudunuzun çeşitli yerlerinde biriken yağların giderilmesi ve azaltılması için bölgesel incelme uygulamaları; saçınızın her daim bakımlı ve fönlü görünmesi için uygulanan kalıcı fön işlemleri; sağlıklı ve canlı bir cilt için cilt bakım uygulamaları, genetik faktörlerin ya da dudakların kuruması, çatlaması gibi nedenlerin sebep olduğu dudak rengindeki değişimin giderilmesi amacıyla uygulanan dudak renklendirme uygulaması; buz lazer epilasyon işlemleri; elektrik akımının kıl köklerine iğne yardımı ile uygulandığı iğneli lazer epilasyon işlemleri; selülitli bölgelerin iyileştirilmesi ve sıkılaştırmak amacıyla yapılan g5 masajı; daha hacimli kirpikler için göz yapınıza göre tek tek uygulanan ipek kirpik işlemleri; doğuştan şekil bozukluğu olan ya da canlılığını yitirmiş kaşlar için uygulanan kaş tasarım hizmetleri; tek kullanımlık steril iğnelerle kişiye özel kalıcı makyaj uygulaması.

Vizyonumuz etik ilkelerimizden ödün vermeden güvenilir ve yüksek kalitede güzellik hizmeti sunmak. İçinde yer aldığı sektöre katkı sağlamak adına sürekli kendini yenilemek.

Misyonumuz ise güzellik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR