444 24 98
  1. Restaurant
  2. Bursa
  3. Özlüce Pide Lahmacun Salonu

Özlüce Pide Lahmacun Salonu İletişim Bilgileri

Özlüce Pide Lahmacun Salonu

Özlüce Pide Lahmacun Salonu olarak Bursa-Nilüfer de hizmet vermekte olup pide çeşitleri,mevlüt cenaze pidesi,toplu sipariş,40 kişi kontenjan,lahmacun hizmeti vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Özlüce Mahallesi Cami Sokak No 19 Nilüfer/bursa
Telefon 1 Telefon 0 (224) 413 00 54
Yetkili Yetkili Yener Aksoy
Sektör Web Adresi
Mail Mail -
Lokasyon Lokasyon Bursa » Nilüfer
Özlüce Mahallesi Cami Sokak No 19 Nilüfer/bursa

Özlüce Pide Lahmacun Salonu Firması Hakkında

Özlüce Pide Lahmacun Salonu olarak Bursa-Nilüfer de hizmet vermekte olup pide çeşitleri,mevlüt cenaze pidesi,toplu sipariş,40 kişi kontenjan,lahmacun hizmeti vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Özlüce Pide Lahmacun Salonu FİRMA GÖRSELLERİ

Özlüce Pide Lahmacun Salonu
Özlüce Pide Lahmacun Salonu
Özlüce Pide Lahmacun Salonu
Özlüce Pide Lahmacun Salonu
Özlüce Pide Lahmacun Salonu
Özlüce Pide Lahmacun Salonu

 Özlüce Pide Lahmacun Salonu FİRMA ETİKETLERİ

pide siparişi bursa nilüfer

bursa nilüfer kuzu şiş

bursa nilüfer adana kebab

kebab salonu bursa nilüfer

bursa nilüfer toplu pide siparişi

bursa nilüfer çorba salonları

pide salonu nilüfer

bursa nilüfer meşhur pideci

nilüfer meşhur pideci

nilüfer çorba salonları

nilüfer toplu pide siparişi

kebab salonu nilüfer

nilüfer adana kebab

pide siparişi nilüfer

nilüfer mevlana pide

nilüfer kuzu şiş

çıtır pide nilüfer

nilüfer yemek yenilecek yerler

aile lokantaları nilüfer

yemek nerde yenir nilüfer

pide nerde yenir nilüfer

alo paket yemek nilüfer

nilüfer alo servis pide siparişi

pide salonu bursa nilüfer


Devamını Göster