• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özözsan Tarım Makinaları

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Güler-cihan Güren

ÖzözsanTarım Makinaları

İzmir Ödemiş’te faaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimize sağım üniteleri, dip patlatma, ızgara, arka kepçe, traktör arkası sepet, kilit sistemleri,kontükrisyon, çelik çatı, çapalama makinası, ön kepçe ve tarım aletleri ile hizmet vermekteyiz.

Özözsantarım makinaları ailesiolarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Tarımın geçmişten bugüne gelene dek insanoğlunun hayatındaki yerini ve önemini biliyoruz. Dünya var olduğundan beri var olan tarım giderek gelişmiş ve modern bir hâl almıştır.Misyonumuz; bu bağlamda faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemiz olup kendi sektöründe Türkiye’nin en çok tercih edilen markasını oluşturmayı da vizyonumuz olarak belirledik.

Tarım ve hayvancılık hemen insanın var oluşundan beri neredeyse sürmektedir. Tarım, her şeyin temelinde yer alır ve insanlık için fazlasıyla önem tutar. Toprağın ekip biçilmesi ve bunun sonucunda ekilip biçilen bu topraktan elde edilen mahsullerle beraber bütün canlılığın devamı sağlanır.Geleneksel yöntemlerin yerini daha modern ve yenilikçi yöntemler almış. İnsan gücüne dayalı tarımın yerine makina gücüne dayalı tarım gelmiştir. Bizler sizlerin emek harcamadan, kendinizi yorup yıpratmadan en iyi tarım faaliyetlerini gerçekleştirebilmeniz adına sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz.

Sizler için zor olan, emek gerektiren ve uzun saatler harcadığınız işleri sizlerden devralarak bizler ürettiğimiz makinelerle yerine getiriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri büyük bir titizlikle yerine getirerek sizlere gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve işini büyük bir özveri ile yapan kadromuz ile beraber sizlere mükemmel hizmetlerin kapısını açıyoruz.

Daha fazla bilgi ve detay için 0537 619 15 77 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler