• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztoprak Arçelik Şube

Adres :

Mesudiye Mahallesi Çakmak Caddesi No: 35 Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihat Öztoprak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oztoprakcihat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 499 76 11

Whatsapp 2:

0 (537) 680 66 35

Sizler de takdir edersiniz ki beyaz eşyalarımız evlerimizin vazgeçilmezidir. Bu alanda doğru adresiniz olan Arçelik bayimizde, siz değerli müşterilerimizi ağırlamak bizim için bir şereftir. Ev işlerinde daima yardımcınız olacak kaliteli ve uzun ömürlü teknolojik aletlerimizi sizlerin hizmetine sunmak için mağazamızdayız.

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sahip olmayı düşündüğünüz kullanımı rahat, kaliteli, enerji tasarruflu her türlü küçük mutfak eşyası ve beyaz eşyayı bulabileceğiniz şubemize herkesi bekleriz. Güler yüzlü ekiplerimiz ile eğlenceli alışverişinize ortak olmak bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan çalışanlarımız ile kalitemizin birleşimi sayesinde zevkli alışverişin tadını çıkarın. Modern özellikleriyle müşterilerimizi cezbeden elektrikli ev aletlerimiz sizleri mağazamızda beklemektedir.

Her türlü ev işleriniz için ihtiyacınız olan, farklı donanım ve çeşitleriyle her zevke uygun modellerde ev aletlerinin satışını yaptığımız şubemizde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Mersin alışveriş alanında müşteri memnuniyetimiz sayesinde aranan şube olmamız, başarımızın göstergesidir. Çeşit çeşit ihtiyacınıza uygun ankastre setleri, mutfak aletleri, beyaz eşyaların bulunduğu bayimizde covid-19 önlemlerine uyularak yaptığımız satış işlemlerimiz ile gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Rüya gibi özellikleri olan son model beyaz eşya modellerimiz, küçük mutfak aletlerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Sizler için her zaman en iyisini düşünen ekibimiz değişen özellik ve fiyatlarımız doğrultusunda sizin için en uygun modelleri huzurunuza sunmaktadır. Devamlı artan kalitemiz ve başarımızı, siz değerli müşterilerimizin bir hediyesi niteliğinde değerlendirmekteyiz. Hak ettiğiniz hizmeti mağazamızda bulmanız için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR