• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk Kombi Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

Niyazi Öztürk

Kombiler doğalgaz ile dairelerin ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılar. Yaşam alanlarının çok daha konforlu ve temiz kalmasını sağlar. Fakat bütün eşyalar gibi gerek kombiler gerekse petekler de zaman zaman bozulabilir, arıza yapabilir. Bu durumda da profesyonel müdahale gerekir. İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren Öztürk Kombi Servis firmamız uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle bu alanda çalışmalarını devam ettiriyor.

İstanbul teknik servis sektörünün kurulduğumuz ilk günden bu yana öncü ve örnek işletmelerinden birisi olmaya devam ediyoruz. Önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyetine gör ayarlıyor, siz değerli müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerden %100 oranında memnun kalmanız için çaba sarf ediyoruz. İhtiyaçlarınız ve taleplerinizi en iyi şekilde tespit ediyor, en doğru zamanda en doğru çözümleri üretiyoruz. Ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profiliyle doğru adımları attığımızı ve doğru yolda olduğumuzu görmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Firma olarak sektör içerinde sürekli kendimizi yenileyerek hep daha iyiyi yakalamaya çalışıyoruz. Kalite standartlarımızı daima güncelliyor, alanda meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyoruz. En son teknolojilerin oldukça kısa süre içinde sistemimizde hayat bulmasını sağlıyor, müşterilerimizi hep modern çözümlerle buluşturmaktan çekinmiyoruz. Profesyonel kombi servisi, kombi tamiri, kombi arıza bakım servisi, petek temizliği, kombi bakım onarım, kombi montajı, beyaz eşya teknik servisi alanlarında ürünlerinizin marka ve modeli her ne olursa olsun en uygun fiyatlı çözümleri sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR