• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Palalı Oto Kaporta

firma adresi

Adres :

Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No : 32 Kahramanmaraş » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Palalı & Oktay Palalı & Şahin Palalı
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 613 70 00
firma wp

Whatsapp 2:

0 (543) 322 71 46

  • firma instagram

Kahramanmaraş ilinin merkezinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmetler sunan Palalı Oto Kaporta isimli işletme olarak boyasız göçük düzeltme, seramik kaplama, kaporta boya, çelik rötuş, pasta – cila konularında profesyonel hizmetler sunmakta ve sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. Sunduğumuz hizmetler bünyesinde çalışan elemanlarımız her zaman mesleklerinde profesyonel kişilerden oluşmakta ve sunduğumuz hizmetlerin kalite seviyelerini en üst basamaklara taşımaktadır. İşletme olarak elemanlarımızın profesyonel olmasından dolayı her zaman kısa süreler içerisinde hizmetlerimizi sunmakta ve sizlerin zamandan büyük oranda tasarruf etmenizi sağlamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlar ve çeşitli fiyat avantajları ile sunmakta ve müşterilerimizin maddi açıdan en ufak bir zorluk çekmemelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak bünyemizde her zaman teknolojik cihazlar ve makinalar bulundurmakta ve bu sayede en kaliteli hizmetleri ortaya çıkarmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetlere her zaman garanti vermekte ve en ufak bir sorun yaşamayacağınızı garanti etmekteyiz. İşletme olarak geniş alana sahip olmakta ve aynı anda pek çok sayıda müşterimizin araçlarına hızlı hizmetler verebilmekteyiz. İşletmemiz bünyesinde müşterilerimize sınırsız meşrubat ikramlarımız bulunmaktadır.

Sizlerin de araçlarınız için bu şekilde güvenli, uygun fiyatlı, fiyat avantajlarına sahip, kaliteli, deneyimli, tecrübeli ve profesyonel hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Kahramanmaraş oto tamir sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR