• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Palmiyecim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Erkan

Palmiyecim olarak Antalya Kepez’de faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır palmiye üretimi yapmakta, bireysel ve kamusal alanlarda palmiyenin estetiğinden, zarafetinden, sağlıklı yaşam etkisinden yararlanmak isteyenlerin özüm ortağı olmaktadır. Bizler faaliyetlerimize başladığımız ilk günden itibaren başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanarak kısa sürede ülkemizin fidancılık alanında lider firmalarından birisi haline geldik. Yine de başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, hep daha iyisi ve hep daha fazlası için gayretlerimize devam ediyoruz. Firmamızın bugünkü bulunduğu konuma ve müşterilerimizin memnuniyet oranına bakıldığında büyük bir başarı hikayesi ortaya koyduğumuz yadsınamaz bir gerçektir. Elbette bunda hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin özverisinin büyük payı vardır.

Antalya ağaç ve orman ürünleri sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler yola çıktığımız ilk günden bu yana önce müşteri memnuniyeti diyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçirebilmek için hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Başarının kaliteli bir ekip çalışmasından geçtiğini biliyor, personellerimizin çeşitli eğitimler ve seminerlerle donatılmasını sağlıyoruz. Çıtayı her zaman biraz daha yükseltiyor, bu sayede donanımlı, nitelikli ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü daima güncelliyoruz.

Firma olarak yeniliklere açık şekilde performans gösteriyor, en yeni teknolojilerin bile oldukça kısa süre içirişinde firmamızda hayat bulmasını sağlıyoruz. Kalite standartlarımızdan ödün vermeden sürekli daha geniş kitlelere ulaşabilmek için çaba gösteriyoruz. Kaliteyi uygun fiyatla birleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR