• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Papatya Oto Ve Halı Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Kabatepe

Papatya Oto Ve Halı Yıkama iç dış detaylı temizlik, motor yıkama, motor koruma, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve pasta cila olarak 7/24 Balıkesir Merkez de hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.
Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz. Bu durumda temizlik sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Siz de ihtiyacınız olan yıkama hizmetini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR