• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Elektronik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Toy

Park elektronik olarak hedefimiz, sizlere sunduğumuz hizmetle adımızdan güvenle bahsettirmektir. Yaptığımız çalışmalarla Denizli elektronik sektöründe buralara kadar emin adımlarla geldik. Bundan sonra da kendimizi geliştirerek daha iyi çalışmalar yapıp çok daha iyi yerlere geleceğiz. Firmamızda sizlere sorunsuz ürünler sunarak hizmetimizi de sorunsuz yapmaktayız. Çünkü değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

LCD, monitör, tablet tamiri, uydu ve anten sistemleri, oto müzik sistemleri, kamera güvenlik sistemlerinde satış, montaj, kurulum, tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler ile kalitemizden ödün vermeyerek, işlerimizi zamanında yaparak zamanınızdan tasarruf sağlıyoruz. Yapılan çalışmalarda vaktinde teslim, yapılan işin kalitesi, çalışan ekibin müşterilerle olan ilişkisi ve sunduğumuz fiyatlar sizlerin memnuniyetini kazanarak doğrudan bizi tercih etmenizi sağlıyor.

Ekip olarak görevimiz, günden güne kendimizi geliştirerek kaliteli hizmetler sunmaktır. Ayrıca müşterilerimizin ve ziyaretimize gelen misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak bizim için çok önemlidir. Sizlerin istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için iyi bir iletişim şarttır. Güvenlik sistemleri ve verdiğimizi diğer elektronik hizmetleri alanında yetkin, işinde başarılı, güvenilir, müşterilerine her zaman saygılı ve sektörde yeniliğe açık ekip arkadaşlarına sahibiz. Tecrübeler ve bilgimizle yetinmek yerine gelişen teknolojiyi takip ederek kendimizi de geliştiriyor ve teknolojiden doğru yararlanıyoruz. Müşterilerimizin haklarını göz önünde bulundurarak onlara iyi hizmet vermenin sorumluluğunu taşıyoruz. Park Elektronik olarak, ihtiyaç duyduğunuz her anınızda yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR