• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paşa Müzik Organizasyon

Adres :

Yükseliş Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Özden Apt. 45/a Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Batuhan Paşa - Kadir Kocabıçak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pasabatuhan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 901 50 60

Whatsapp 2:

0 (541) 674 68 74

Ruhunuzun gıdası müzikle aracısız buluşmanın adresi olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yıllardır müzik aletleri ve eğitiminde hizmet veren deneyimli ve usta bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz. Bir eğitim merkezi olmanın sorumluluğu ile işimizi titizlikle ve hakkını vererek yerine getirmekteyiz. Sizlerin beklentilerini gerçekleştirecek bir eğitim programı ile hizmetinizdeyiz. Faaliyet gösterdiğimiz eğitim sektöründe ve bölgemizde geniş müşteri kitlesine hitap eden bir müzik merkezi olarak kalitemizi ortaya koymaktayız.

Antalya eğitim sektöründe müzik aletleri ve eğitiminde önemli bir boşluğu dolduruyoruz. İlimizdeki müzik severlerin taleplerini dikkate alarak onları memnun edecek hizmetler vermekteyiz. Eğitim merkezimizde pek çok pek çok müzik aletini bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut müzik aletleriniz için yedek parçalar bulabilirsiniz. Müzik aletlerinizi tamir etmekteyiz. Piyano, gitar veya bağlama dersi almak isteyenler için özel dersler vermekteyiz. Usta müzisyenlerle sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Böylesi değerli bir hizmeti hakkıyla yerine getirmeye gayret göstermekteyiz. Sizlerin müzik sevgisini daha da artıracak nitelikte eğitimler vermekteyiz. Ticari kazancın ötesinde bir eğitim merkezi olmanın bilinciyle sizlere hizmet vermekteyiz. Kurs ücretlerimiz bizlere ulaşmanızı kolaylaştıracak makul fiyatlardadır. Ayrıca müzik aletleri satışı ve tamiri de uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Sanatsal bir faaliyeti ticari kaygıya dönüştürmeden sizlere vermekteyiz. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerden istifade etmek için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmaktır. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış ve nitelikli eğitim anlayışı ile sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler