• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pastayaz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Doğan Deliağa

  • firma instagram

Pastane sektörün de olmazsa olmaz 3 kural; hijyen, kalite ve lezzetli olmak vardır. Üretim aşamasın da ki hijyen ve titizlik sayesinde ortaya çıkardığımız ürünleri ailemiz ve sevdiklerimizle gönül rahatlığıyla paylaşabilmekteyiz. Kaliteli malzemeler kullanarak mükemmel lezzetler ortaya çıkarmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için ürünlerimizi sürekli yenilemeye çalışmaktayız. Yenilikçi bir bakış açısıyla ustalarımız her ürün için farklı tasarımlar yapma çabası içindedir. Hatay pastane ve pasta sektöründe doğum günü, düğün gibi özel organizasyonlara hazırladığımız butik ürünlerimizi sizlerle buluşmaktayız.

Yaş pasta, kuru pasta, baklava, sütlü tatlılar, şerbetli tatlılarla ağızları tatlandırmayı ve her geçen gün çeşitlerimizi artırmayı amaçlamaktayız. Öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini yerine getirebilmektir. Sizlerin ürünlerimiz için işletmemiz için her geri dönüşünüz özenle takip edilip kendimize her daim yeni rotalar çiziyoruz. Damak tadınıza uygun, geleceğe ayak uydurarak, sürekli kendimizi geliştirerek geleceğe başarılı bir şekilde kalabilmeyi amaçlıyoruz. Bunun için faaliyetlerimizin hepsini uyum içinde sürdürmekteyiz. Sizlere en iyiyi sunabilmeyi işimizi sevmemize ve siz müşterilerimizin isteklerini en üst derecede karşılamaya çalışmaya borçluyuz.

Organizasyonlarınız da ki özel misafirlerinizin ağırlamasını siz yapın damak doyumunu bize bırakın. Özel günlerinizin yükünü gelin beraber taşıyalım. Biz konuklarınızın doyumunu gerçekleştirirken siz gönül rahatlığıyla ilgi ve alakanızı konuklarınıza yoğunlaştırın. Biz tatlı, yaş pasta ve kuru pasta sektöründe kendimize güveniyoruz. Bu güvenin arkasında tam profesyonel kadroyla sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR