• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Patik Pet Shop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Çolak

Son yıllarda eğlence ve iyi vakit geçirebilmek adına oldukça revaçta olan evcil hayvan bakımı, erişim imkânlarının da yaygınlaşmasıyla giderek popülaritesini arttırmaktır. Evcil hayvan denildiğinde ilk olarak kedi, köpek, kuş gibi hayvanlar göze çarpsa da tavşan, hamster, kaplumbağa gibi hayvanlar da son dönemlerde oldukça tercih edilir hale gelmektedir.

Firma olarak evcil hayvan ve evcil hayvan bakım ürünleri hususunda sizlere çok geniş bir yelpazede hizmet sunarak sevimli ve vefakâr dostlarımız için sizlerle el ele verip çaba sarf etmekteyiz. Kedi ve köpek mamaları, evcil hayvan aksesuarları, barınaklar ve daha aklınıza gelebilecek birçok alanda sizlerle hizmet veren firmamız, evcil hayvanlarınızın sağlığına aykırı, huzurla vakit geçirmesine mani olacak uygulamalardan uzak kalarak hijyenik ve güvenilir koşullardaki çalışma ortamı ile sizlerin güvenini boşa çıkarmamaktadır. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlere hizmet sunan firmamız aracılığı ile evcil hayvanlarınız için gerekli tüm ürünleri kolayca temin edebilir, sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını güvenilir bir yoldan karşılayarak içiniz rahat bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir evcil hayvan sektöründe titiz ve özverili çalışmalarıyla kendine yer edinen firmamız, evcil hayvanlarınızın dolayısıyla sizlerin de daha mutlu ve daha huzurlu olması için gayretle çalışmaktadır. Mail adresimiz ve telefon numaralarımız ile çekinmeden 7/24 bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara cevap bulurken işinin ehli bir firma ile çalışmanın güvenini hissedebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR