• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Patron Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Tefekli - Çağatay Halibiş

  • firma instagram

Günümüzün stresli ve yoğun geçen iş veya okul hayatı kendimize vakit ayırmayı kısıtlar hale getirmiş durumda maalesef. Gündelik meşguliyetlerimizden sıyrılıp hepimiz arkadaşlarımızla veya ailemiz ile stresimizi atabileceğimiz, doya doya eğlenebileceğimiz adresler aramaktayız. Yeme-içme ve eğlencenin bir arada olduğu, samimiyetin olabildiğince fazla olduğu Patron Cafe’de siz müşterilerimizi ağırlamaktayız. Hizmette sınır tanımadığımız mekanımızda sizler sonuna kadar özel hissedeceksiniz. Patronun siz olduğu işletmemizde stresiniz atıp kaliteli vakit geçirmeniz için her türlü hizmette bulunmaktayız. Dilediğiniz gibi yiyip içebilir, masa oyunları oynayabilir ve de sıkça davet ettiğimiz çeşitli sanatçılarımız ile müzikler eşliğinde tüm bunların yanında konser deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fast food çeşitleri, pizza çeşitleri, her türlü içecek imkanı, kahvaltı hizmeti ve de bin bir çeşit pasta-tatlı sunumumuz ile sizlerin lezzete doyduğu vakitleriniz için ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışan personel kadromuz ile içiniz rahat bir şeklide her fırsat bulduğunuzda bizleri ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul restaurant sektörünün bir parçası olarak her zaman parmakla gösterilen ve tanıdıklarına öneri olarak yer alan bir firma olmak için sizlerin patron olduğu işletmemizde en kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Heyecanın dorukta olduğu lig maçlarını sizlere en konforlu şekilde izleme imkanı sunarak bizleri tercih ettiğiniz zamanın en kaliteli şekilde geçmesi için işimizin başındayız. Dilediğiniz zaman misafirimiz olup kendinizi özel hissedebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR