• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Penbe Han Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Filiz Tanburoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

2.Beyazıt tarafından 15.yüzyılda yaptırıldığı bilinen Penbe Han bir diğer adıyla Balkapanı zamanında ticaret için kullanılmıştır. Penbe kelimesi Farsça bir isimdir ve pamuk anlamını taşımaktadır. Handa zamanında pamuk ve bal ticaretleri yapıldığı için bu isimlerin verildiği bilinmektedir. Günümüzde ise toplamda 650 m2’lik bu alan restaurant olarak kullanılmaktadır. Tarihi atmosferi bozmadan yapılan düzenlemeler ile hizmet verdiğimiz bu mekanda müşteriler için mescit, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi alanlarda bulunmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz otopark ve vale hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Kastamonu restaurant olarak Kastamonu’nun yöresel lezzetlerini yaşatmak için hizmet vermekteyiz. Kendinizi farklı bir tarihte hissedeceğiniz atmosferin yanı sıra yemeklerimizi de uygun yöresel şekillerde müşterilerimize sunmaktayız. Yüzyıllardır koruduğumuz tarifleri en taze ve kaliteli malzemelerle ve en yetenekli aşçılarımızla sizler için özenle hazırlamaktayız. Hazırladığımız yemekleri güler yüzlü ve saygılı çalışanlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Müşterilerimiz memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Sizlere bu tarihi yaşatmak için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Mekan ve personel temizliğini oldukça önemsemekteyiz. Sizlere güvenilir ve sağlıklı yemekler sunmak için firmamız gerekli tüm gıda güvenliği ve kalite standartlarına uygun çalışmaktadır. Kapıdan girdiğiniz an hem atmosferin hem de yöresel yemeklerimizin büyüsüne kapılmanız en büyük amacımız. Sizlere bu deneyimi en kaliteli, güvenilir ve ekonomik şekilde sunuyoruz. Her geçen gün artan müşteri kitlemizi daha da arttırmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR