• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pendik American Time

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ümit Akalın

  • firma fb
  • firma instagram

Dil bilmek özgürlükse, siz ne kadar özgürsünüz? Günümüzde ana dil dışında bir ya da iki dil bilmek artık çok normalleşti. İnsanlar gün geçtikçe kendini geliştirmeye ve kendine yeni şeyler kazandırmaya devam etmektedir. Yeni diller öğrenmek, yeni kültürler öğrenmek, yeni yerler keşfetmek… İşte tüm bunlar, sizi siz yapan şeylerdir. Peki, dünya dili haline gelen İngilizceye ne kadar sahipsiniz? Ya da hayatınızda İngilizceye ne kadar yer veriyorsunuz?

Lütfen İngilizcenin hayatınızda bir yere sahip olduğunu söyleyin, aksi takdirde rakiplerinize göre bir adım geridesiniz demektir. Ama sanırım bu konuda üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü sizlere profesyonel ekibimizle, profesyonel eğitim veriyoruz. Pendik American Time sayesinde İngilizce öğrenmek artık çok kolay. İyi bir eğitimle ve pekiştirmelerle bu dili kavrayacak ve rahatlıkla konuşabileceksiniz. Artık rakiplerinizle aranızda mesafe kalmayacak hatta isterseniz onları eğitiminizle ve bilginizle geçebileceksiniz.

İstanbul eğitim sektöründe verdiğimiz dil eğitimini çocuklarımız için de gerçekleştiriyoruz. Erken yaşta öğrenilmiş dil, zamanla daha iyi yerlere getirilebilir. Dil öğrenmekten daha doğrusu dili kavrayamamaktan korkmayın. Sizler için uygun fiyata sunduğumuz bu eğitim hizmetimizi eksiksiz ve kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında aldığımız eğitimlerle değerli öğrencilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Çalışmalarımıza ve ekibimize güveniyoruz. Sizlere, bu dili en iyi şekilde öğrenerek konuşacağınızın garantisini veriyoruz. Samimi ve saygılı ekibimizle bu dili öğrenmekten korkmayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR