• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Peradi Bayan Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyma Erözyürek Çivici

Bizi dışarıya tanıtan en önemli noktalardan biri saçımız. Siz de saçlarınızda ve tarzınızda bir yenilenmeye ihtiyaç duyuyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Belki de uzun süredir bakım yapılmadığından ya da hatalı boya uygulaması yüzünden saçlarınızı eskisi kadar sevemiyorsunuz. Ya da yalnızca özel bir gününüzde şık görünmek istiyorsunuz. İsteğiniz ne olursa olsun Ordu kuaför sektörünün tanınan işletmelerinden olan salonumuzdan siz de memnun ayrılacaksınız.

Boyadan makyaja, gelin başından bakıma kadar saçınıza dair her türlü hizmeti alabileceğiniz işletmemizde yalnızca yeni bir görüntü kazanmayacak aynı zamanda rahatlayacaksınız da. Günlük koşuşturmalar ve hayatın stresi yanında size sakinleşmek için bir kaçış sunan işletmemize saçınıza dair her türlü işlem için gelebilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun rahat bir model ya da özel günleriniz için tasarımlar için de yine bize danışabilirsiniz. Nişan, mezuniyet ve düğün günlerine özel saç modellerimiz hem şık hem de size özel. Üstelik salonumuzda tesettür gelin başı gibi tasarımları da uyguluyoruz. Böylece her türlü kadına ulaşabiliyor ve sizi özel hissettirebiliyoruz.

Salonumuzda saç modeli dışında boya, bakım, kaynak gibi uygulamalar da yapıyoruz. Özellikle daha önce yanlış teknikle boyanıp yıpranmış saçlarınıza eski canlılığını ve sağlığını kazandırma konusunda size yardımcı oluyoruz. Siz de saç bakımı ve onarımı için rahatlıkla salonumuza gelebilir, doğru uygulamalar ile saçlarınızın kısa sürede nasıl da toparlandığını gözlerinizle görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR