• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pethomealpi Kedi Tırmalama Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Güleryüz - Selahattin Karaaslan

  • firma tw
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Pethomealpi Kedi Tırmalama Evi, kediler için hizmet vermektedir. Hemen hemen herkes tarafından sevilen kediler hem sokakta hem de evde yaşayabilir. Kediler, evcil hayvan sınıfında yer almaktadır. Evde kedi besleyenlerin bazı sorumlulukları bulunmaktadır. Kedi besleyenler genellikle kedilerin bir yerleri tırmalamasından şikayet eder. Kediler sokak hayatında da başta ağaçlar olmak üzere farklı zeminleri tırmalama ihtiyacı duyar.

Evde beslenen kediler koltuk, yatak, halı gibi farklı zeminleri tırmalayabilir. Bu durum sonucunda yüzeyler zarar görecektir. Koltuk, yatak veya halı yüzeylerinin zarar görmesi ise ev sahipleri tarafından hoş karşılanmamaktadır. Yüzeylerin zarar görmemesi ve aynı zamanda kedilerin keyifli vakit geçirmesi için tırmalama evleri tasarlanmaktadır. Bu evler kediler için özenle tasarlanır. Evler tırmalama için uygun yüzeye sahiptir. Aynı zamanda bu evler kedilerin barınma ihtiyacına çözüm sunmaktadır. Tek katlı evlerle birlikte birden fazla kat bulunan evler tasarlanmaktadır. Evlerin kapı ve pencereleri, merdivenleri bulunmaktadır. Evlerde kediler için yatak ve salıncak da bulunmaktadır.

Kediler için özenle tasarlanan bu evler oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. İstanbul alışveriş sektöründe yoğun ilgiyle tercih edilen evler uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Evlerin tasarımında ve üretiminde kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bu sayede evler uzun yıllar yapısını korur ve hasar almaz. Evler farklı tasarımlarda ve renklerde üretilir. Kediniz için istediğiniz tasarımı tercih edebilir, güvenle sipariş edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR