• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilav Sokak Lezzetleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Akyüz

Lezzet bir kalitedir. Her damak zevki farklı olsa da lezzet değişmez. Özellikle bazı lezzetler yüzyıllar geçse de varlığını korur. Kimi zaman daha popüler hale gelir, kimi zaman biraz sönükleşir; fakat her zaman bir hayran kitlesi mutlaka vardır. İşte sokak lezzetleri bunların başında gelir. Her ilde, ilçede sokak aralarında, cadde başlarında, mütevazi bir arabada ya da tezgâhta bu lezzetleri bulabilirsiniz. Bizler Kırıkkale Yahşihan’da Pilav Sokak Lezzetleri işletmemiz ile bu alanda büyük bir devrim yapıyor, sokak lezzetlerini salonumuzda tercihe açıyoruz. Lezzetinden, gerçek tadından, tazeliğinden ödün vermeden en güzel, en özel lezzetleri beğeninize sunuyoruz.

Kırıkkale restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak önceliği her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyor, tercihlerinize saygı duyuyor ve her ne gerekiyorsa tam zamanında, tam da istediğiniz gibi karşınıza çıkarıyoruz. Ürünlerimizin farkı daha malzemesinden başlıyor. Çünkü bizler malzeme seçiminde azami gayret gösteriyor, tamamı marka, sertifikalı, bilinirliği yüksek, güvenilir malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde kalite standartlarımızın dışına kesinlikle çıkmıyor, en özel lezzetlerin olduğu gibi en sağlıklı lezzetlerin de adresi olmayı başarıyoruz.

İşletme olarak çok geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz. Bu sayede her damak zevkine kolayca hitap edebiliyor, çorba çeşitlerini, midyeyi, içli köfteyi, nohut pilavı ve daha pek çoğunu en güzel şekilde beğeninize açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR